Bioturm Balance Shampoo Antiflak, 200 ml

Spesialsjampo med balanserende egenskaper

kr 129 kr 144 -10%

(kr 645 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager fra og med 16. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før onsdag, 28. oktober

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For flassende hår
  • Mild og skånsom rens
  • Gir fuktighet

Kjøpes ofte sammen med Bioturm Anti-flass hårtonic, 150 ml

Bioturm Balance Shampoo Antiflak, 200 ml kr 129 (kr 645 / l)
Bioturm Anti-flass hårtonic, 150 ml kr 99 (kr 660 / l)
Totalpris: kr 228
Beskrivelse

Denne spesialsjampoen er ideell for fet flass. Takket være dens innovative formel med melkesyre reduserer sjampoen flassdannelse. Lacto-Intensiv-komplekset gir samtidig en beroligende følelse, mens betain hydrerer og styrker håret. Produktet inneholder også rosmarin og ekstrakter av grønn kaffe, som har oppkvikkende og regenererende egenskaper.

Bruk: Påfør sjampoen i vått hår, masser lett inn og skyll grundig.

Varenr.: BIT-135
Innhold: 200 ml
EAN: 4260026691354
Merke: Bioturm
Konsistens/administrasjonsform: Gel
Produkttyper: Herrepleie, Shampoer
Hårtype: Flassende hår
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Krydret
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
Duftvirkning: oppkvikkende
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Lac[1], Glycerin, Alcohol, Decyl Glucoside, Sodium Lauryl Sulfoacetat, Betaine, Chondrus Crispus (Carrageenan), Asparagopsis Armata Extract, Ascophyllum Nodosum Extract, Glucose, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Rosmarinus Officinalis Flower Extract

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Tyskland, info@bioturm.de, www.bioturm.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Bioturm Balance Shampoo Antiflak

17 anmeldelser på andre språk

3,6 av 5 stjerner
5 stjerner
12 (35%)
4 stjerner
7 (20%)
3 stjerner
6 (17%)
2 stjerner
7 (20%)
1 stjerne
2 (5%)

34 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 17 anmeldelser på et andre språk.