Biopark Cosmetics Vanilicious Shea Butter, 75 ml

Skjemmer bort kropp, sjel og sinn

kr 69 kr 77 -10%

(kr 920 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

3 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørr hud
  • Varm vaniljeduft
  • Fuktighetsgivende

Kjøpes ofte sammen med TEA Natura Johannesurtolje, 100 ml

Biopark Cosmetics Vanilicious Shea Butter, 75 ml kr 69 (kr 920 / l)
TEA Natura Johannesurtolje, 100 ml kr 80 (kr 800 / l)
Totalpris: kr 149
Beskrivelse

Dette herlig duftende sheasmøret gir intensiv fuktighet til både tørr hud og hodebunn. Den varme vaniljeduften skjemmer bort sansene og gir avslappende velværestunder.

Bruk: Bruk en liten mengde etter bad eller dusj og masser godt inn i huden.

Varenr.: BPC-BIOP134
Innhold: 75 ml
EAN: 3830066651628
Merke: Biopark Cosmetics
Konsistens/administrasjonsform: smør
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: Tørr hud
Duftnoter: Vaniljeaktig
Sertifikater: Institut Kon-Cert Organic Cosmetic
Bestanddeler (INCI)

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Parfum[2], Limonene[2], Geraniol[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Zin d.o.o., Gabrje pri Ilovi Gori 15, 1290, Grosuplje, Slovenia, www.biopark.si

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Biopark Cosmetics Vanilicious Shea Butter

3 anmeldelser på andre språk

2,8 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
3 (30%)
3 stjerner
3 (30%)
2 stjerner
3 (30%)
1 stjerne
1 (10%)

10 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder