Biopark Cosmetics Springvann-Sheasmør, 75 ml

Naturlig og høyverdig kropppleie

kr 69 kr 77 -10%

(kr 920 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

3 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørr hud
  • Behagelig frisk duft
  • Beriket med eteriske oljer

Kjøpes ofte sammen med benecos benecosBIO Dusjgel "Du er min Pampel-Muse", 500 ml

Biopark Cosmetics Springvann-Sheasmør, 75 ml kr 69 (kr 920 / l)
benecos benecosBIO Dusjgel "Du er min Pampel-Muse", 500 ml kr 80 (kr 160 / l)
Totalpris: kr 149
Beskrivelse

Med dette rike sheasmøret blir tørr hud og også hodebunnen intensivt fuktet og mykt pleiet. Beriket med naturlige eteriske oljer som omslutter sansene med en ren og frisk duft. Oppfriskende som å våkne ved et fossefall.

Anvendelse: Påfør en liten mengde på huden etter bad eller dusj, og massér godt inn.

Varenr.: BPC-BIOP136
Innhold: 75 ml
EAN: 3830066651659
Merke: Biopark Cosmetics
Konsistens/administrasjonsform: smør
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: Tørr hud
Sertifikater: Institut Kon-Cert Organic Cosmetic
Bestanddeler (INCI)

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Parfum[2], Linalool[2], Limonene[2], Benzyl Salicylate[2], Citronellal[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Zin d.o.o., Gabrje pri Ilovi Gori 15, 1290, Grosuplje, Slovenia, www.biopark.si

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Biopark Cosmetics Springvann-Sheasmør

1 anmeldelser på andre språk

3,2 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (16%)
4 stjerner
1 (16%)
3 stjerner
2 (33%)
2 stjerner
2 (33%)
1 stjerne
0 (0%)

6 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder