Biopark Cosmetics Hasselnøttolje, 100 ml

Intensiv pleie for hår og kropp

kr 89 kr 99 -10%

(kr 890 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 ml

På lager fra og med 19. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før torsdag, 29. oktober

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørr hud og tørt hår
  • Beskytter den naturlige hårfargen
  • Kaldpresset

Kjøpes ofte sammen med Biopark Cosmetics Økologisk Jojobaolje, 100 ml

Biopark Cosmetics Hasselnøttolje, 100 ml kr 89 (kr 890 / l)
Biopark Cosmetics Økologisk Jojobaolje, 100 ml kr 99 (kr 990 / l)
Totalpris: kr 188
Beskrivelse

Hasselnøttolje er ideell for ansikts- og kroppspleie. På grunn av sitt høye innhold av vitamin E, hjelper det også med å bevare den naturlige hårfargen. Kaldpresset olje er rik på mineraler som kalsium, kalium, magnesium samt fosfor og essensielle fettsyrer. Videre har det oppfriskende egenskaper og brukes gjerne i solpleieprodukter. Det har en fin tekstur, absorberes raskt i huden og etterlater en lett oljet følelse.

Bruk:

  • Hårmaske:
    • Masser inn i tørt hår og hodebunn og fordel godt slik at oljen kan trekke inn i hver hårfiber.
    • La virke i flere timer eller over natten (spesielt for tørt hår), dekket med en dusjhette eller et håndkle.
    • Etter virketiden, vask håret med en naturlig sjampo.
  • Ansiktspleie:
    • Påfør en liten mengde av oljen på den rene huden, som tidligere er fuktet med en toner eller hydrosol.
  • Kroppspleie:
    • Påfør på fuktig hud etter bading eller dusjing og masser inn.
    • Det kan også tilsettes noen dråper eteriske oljer.
Varenr.: BPC-BIOP045
Innhold: 100 ml
EAN: 3830066650638
Merke: Biopark Cosmetics
Planteslag: Hasselnøtt
Konsistens/administrasjonsform: Olje
Produkttyper: Hudpleieoljer
Hudtype: Moden hud, Tørr hud
Hårtype: Slitt hår
Sertifikater: Institut Kon-Cert Natural Cosmetic
Emballasjetype: Sprayflaske
Bestanddeler (INCI)

Corylus Avellana

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Zin d.o.o., Gabrje pri Ilovi Gori 15, 1290, Grosuplje, Slovenia, www.biopark.si

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Biopark Cosmetics Hasselnøttolje

16 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
21 (65%)
4 stjerner
8 (25%)
3 stjerner
2 (6%)
2 stjerner
1 (3%)
1 stjerne
0 (0%)

32 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 16 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder