biolù 2-i-1 Shampoo & Dusjgel Sensitiv, 250 ml

Skånsom rengjøring for hele familien

kr 65 kr 73 -11%

(kr 260 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

2 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • • For sensitiv hud
  • • Spesielt hudvennlig
  • • pH-verdi: 5
  • AIAB AIAB
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med biolù Nærende balsam, 250 ml

biolù 2-i-1 Shampoo & Dusjgel Sensitiv, 250 ml kr 65 (kr 260 / l)
biolù Nærende balsam, 250 ml kr 75 (kr 300 / l)
Totalpris: kr 140
Beskrivelse

Dette 2-i-1-produktet er en nærende og mild rengjører for kropp og hår. Det er formulert med økologisk havre for å støtte og beskytte hudens naturlige balanse. Oppskriften er hudvennlig og inneholder verken eteriske oljer, såpe eller allergener, noe som gjør det egnet for hele familien, inkludert barn.

Varenr.: XBO-NI-BSDCL0,25X6
Innhold: 250 ml
EAN: 8057432972070
Merke: biolù
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: 2-i-1 sjampo og dusjgel, Kroppsrens
Hudtype: Sensitiv hud
Hårtype: Følsom hodebunn, For alle hårtyper
Egenskaper: Etterfyllbar, Nikkeltestet, Uten eteriske oljer, Refill – påfyllspose, Unisex, Uparfymert, Vegan
Sertifikater: AIAB
Emballasjetype: Flaske, Kanne
For hvem?: Baby, Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Sodium Cocoamphodiacetate, Avena Sativa (Oat) Bran Extract[1], Oryza Sativa Extract[1], Passiflora Incarnata Flower Extract[1], Hydrolized Rice Protein, Glycerin, Inulin, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract[1], Tocopherol (Vitamin E), Glyceryl Oleate, Lactic Acid, Sodium Chloride, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. fra økologisk dyrking
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Passende produkter
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Nivel srl, Via Romana 615, 55100, Lucca, Italia, www.nivel.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for biolù 2-i-1 Shampoo & Dusjgel Sensitiv

3 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (33%)
4 stjerner
4 (66%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

6 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder