BIOEARTH Choco Scented Water (100 ml)

Omsluttende og duftende vann for hver dag

kr 88

(kr 880 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Duft:

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hud- og hårtyper
  • Oppfriskende og alkoholfri
  • For ansikt, kropp og hår

Kjøpes ofte sammen med Natessance Dusjgelé Hvit Fersken, 500 ml

BIOEARTH Choco Scented Water (100 ml) kr 88 (kr 880 / l)
Natessance Dusjgelé Hvit Fersken, 500 ml kr 58 (kr 116 / l)
Totalpris: kr 146
Beskrivelse

Dette oppfriskende duftvannet er rikt på ringblomstekstrakt og egner seg for ansikt, kropp samt hår. Dens lette og alkoholfrie formel er pleiende og har en aromatisk sjokoladebase.

Varenr.: BER-ACCHERRYCHOCO
Innhold: 100 ml
EAN: 8050247800941
Merke: BIOEARTH
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Parfymer
Hudtype: For alle hudtyper
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Alkoholfri
Duftnoter: Blomsteraktig, Fruktig, Rose, Sjokolade / kakao, Sitrusaktig
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Sprayflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Polyglyceryl-4-Caprate, Glycerin, Caprylyl Glycol, Rubus Idaeus (Himbeere) Leaf Extract[1], Prunus Cerasus Fruit Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Parfum, Sodium Gluconate, Benzoic Acid, Vanillin, Sodium Hydroxyde, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: BIOEARTH a brand of Naturalia Tantum S.p.A., C.so Italia 22, 20122, Milano (MI), Italia, bioearth.it

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for BIOEARTH Choco Scented Water

3 anmeldelser på andre språk

2,8 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
1 (25%)
3 stjerner
1 (25%)
2 stjerner
2 (50%)
1 stjerne
0 (0%)

4 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.