Bio Happy Nøytral og skånsom pH 3,5 beskyttende intimvask, 200 ml

Skånsom vaskelotion med tranebær og prebiotika

kr 59 kr 66 -11%

(kr 295 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager fra og med 20. november

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før tirsdag, 01. desember

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Til daglig bruk
  • Balanserende og beskyttende

Kjøpes ofte sammen med Green Agafia Sjampo Volum og Styrke, 260 ml

Bio Happy Nøytral og skånsom pH 3,5 beskyttende intimvask, 200 ml kr 59 (kr 295 / l)
Green Agafia Sjampo Volum og Styrke, 260 ml kr 34 (kr 131 / l)
Totalpris: kr 93
Beskrivelse

Denne intime renseren med surt pH-område er utviklet for daglig intimhygiene for kvinner i fruktbar alder. I tiden fra første menstruasjon til overgangsalder har kvinnekroppens intime område en sur pH-verdi. Bruken av en vaskelotion med en verdi rundt 3,5 er ideell for å bevare balansen i dette sensitive området. Den sure pH-verdien beskytter i samspill med balanserende tranebærekstrakt og prebiotika den intime floraen, og kan brukes selv etter fødsel, etter svømmehallbesøk, etter trening eller på reise.

Bruksanvisning: Påfør på ønsket område og skyll av.

Varenr.: GAC-BHP170
Innhold: 200 ml
EAN: 8034094016243
Merke: Bio Happy
Produkttyper: Intimpleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Trygg under graviditet, Vegan
Sertifikater: ccpb
Advarselsmerknad: Kun til utvortes bruk
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Caprylyl/Capryl Glucoside, Lactic Acid, Lactobacillus Ferment, Alpha Glucan Oligosaccharide, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Glyceryl Oleate, Xanthan Gum, Betaine, Inulin, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tocopherol (Vitamin E), Parfum[1], Citricacid

  1. av naturlig opprinnelse
  2. fra økologisk dyrking
Nøytral & delikat
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Gala srl SB, Antonio Cicognani 11/N, 47121, Forli (FC), Italia, www.galacosmetici.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Bio Happy Nøytral og skånsom pH 3,5 beskyttende intimvask

4 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
6 (60%)
4 stjerner
3 (30%)
3 stjerner
1 (10%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

10 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 4 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder