Bio Happy Nøytral og skånsom flytende såpe for hender og ansikt, 200 ml

Mild såpe for hender og ansikt

kr 45 kr 51 -12%

(kr 225 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 41 / stk.-20%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitive hudtyper
  • Renser skånsomt
  • Med allergifri duft

Kjøpes ofte sammen med Bio Happy Nøytral og skånsom dusj- og badegel, 400 ml

Bio Happy Nøytral og skånsom flytende såpe for hender og ansikt, 200 ml kr 45 (kr 225 / l)
Bio Happy Nøytral og skånsom dusj- og badegel, 400 ml kr 58 (kr 145 / l)
Totalpris: kr 103
Beskrivelse

Denne hudvennlige, flytende såpen er tiltenkt hele familien og sensitiv hud. Beriket med havreekstrakt renser den huden skånsomt og gir en behagelig duft.

Varenr.: GAC-BHP097
Innhold: 200 ml
EAN: 8034094014287
Merke: Bio Happy
Såpekonsistens: Flytende
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper, Sensitiv hud
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Sertifikater: NaTrue
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Ammoniumlaurylsulfat, Coco Glucoside, Saccharum Officinarum Extract[2], Xanthan Gum, Hydrolized Rice Protein, Avena Sativa (Oat) Extract[2], Lactic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum[1]

  1. av naturlig opprinnelse
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Nøytral & delikat
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Gala srl SB, Antonio Cicognani 11/N, 47121, Forli (FC), Italia, www.galacosmetici.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Bio Happy Nøytral og skånsom flytende såpe for hender og ansikt

7 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
10 (58%)
4 stjerner
4 (23%)
3 stjerner
2 (11%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
1 (5%)

17 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 7 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder