Bio Happy Nøytral og skånsom dusj- og badegel, 400 ml

Skånsom rengjøring for hele familien

kr 58 kr 65 -11%

(kr 145 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 400 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitive hudtyper
  • Gir myk hud
  • Med allergenfri duft

Kjøpes ofte sammen med Bio Happy Nøytral og skånsom flytende såpe for hender og ansikt, 200 ml

Bio Happy Nøytral og skånsom dusj- og badegel, 400 ml kr 58 (kr 145 / l)
Bio Happy Nøytral og skånsom flytende såpe for hender og ansikt, 200 ml kr 45 (kr 225 / l)
Totalpris: kr 103
Beskrivelse

Denne dusj- og vaskegeleen fra Bio Happy er ideell for sensitive hudtyper og hele familien takket være sin milde formulering og allergenfrie duft. Beriket med havreekstrakt, renser den huden spesielt skånsomt, etterlater en myk hudfølelse og en behagelig duft.

Varenr.: GAC-BHP091
Innhold: 400 ml
EAN: 8034094014225
Merke: Bio Happy
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper, Sensitiv hud
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Sertifikater: NaTrue
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Glycerin, Sodium Coco­ Sulfate, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Xanthan Gum, Caprylyl/Capryl Glucoside, Parfum[1], Saccharum Officinarum Extract[2], Lactic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. av naturlig opprinnelse
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Nøytral & delikat
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Gala srl SB, Antonio Cicognani 11/N, 47121, Forli (FC), Italia, www.galacosmetici.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Bio Happy Nøytral og skånsom dusj- og badegel

7 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
11 (57%)
4 stjerner
4 (21%)
3 stjerner
3 (15%)
2 stjerner
1 (5%)
1 stjerne
0 (0%)

19 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 7 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder