Bio Happy Nøytral og mild tannkrem for babyer, 75 g

Særlig skånsom tannpleie for de minste

kr 42 kr 47 -11%

(kr 560 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 g

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 38 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Uten fluorider
  • Med jordbærsmak

Kjøpes ofte sammen med Bio Happy Nøytral og delikat tannkrem som er kompatibel med homeopati, 75 g

Bio Happy Nøytral og mild tannkrem for babyer, 75 g kr 42 (kr 560 / kg)
Bio Happy Nøytral og delikat tannkrem som er kompatibel med homeopati, 75 g kr 37 (kr 493 / kg)
Totalpris: kr 79
Beskrivelse

Med denne spesielle tannkremen kan de minste få rene tenner på en naturlig måte. Jordbærsmaken gjør opplevelsen til en glede.

Varenr.: GAC-BHP092
Innhold: 75 g
EAN: 8034094014232
Merke: Bio Happy
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Munn- og tannpleie, Baby- og barnepleie
Hudtype: For alle hudtyper, Sensitiv hud
Egenskaper: Fluoridfri, Nikkeltestet, Vegan
Sertifikater: NaTrue
For hvem?: Baby
Bestanddeler (INCI)

Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract[2], Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Thymus Vulgaris Leaf Oil, Zinziber Officinalis Root Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud Oil, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil, Citrus Sinensis (Orange) Peel Oil, Illicium Verum (Anise) Oil, Disodium Cocoyl Glutamate, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Sodium Cocoyl Glutamat, Eugenol[1], Limonene[1], Linalool[1], Benzylbenzoat[2], Cinnamal[1], Citral[1], CI 77891 (Titanium Dioxid)

  1. av naturlig opprinnelse
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Nøytral & delikat
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Gala srl SB, Antonio Cicognani 11/N, 47121, Forli (FC), Italia, www.galacosmetici.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Bio Happy Nøytral og mild tannkrem for babyer

3 anmeldelser på andre språk

4,1 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (33%)
4 stjerner
5 (55%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (11%)
1 stjerne
0 (0%)

9 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.