Bio Happy Nøytral og Delikat Tannkrem med Mintsmak, 75 g

Naturlig hvite tenner!

kr 37 kr 42 -12%

(kr 493 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 g

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 34 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • - For renslighet og friskhet
  • - Med mintsmak
  • - Uten fluorider

Kjøpes ofte sammen med lavera Tannkrem Complete Care Fluoridfri, 75 ml

Bio Happy Nøytral og Delikat Tannkrem med Mintsmak, 75 g kr 37 (kr 493 / kg)
lavera Tannkrem Complete Care Fluoridfri, 75 ml kr 32 (kr 427 / l)
Totalpris: kr 69
Beskrivelse

Denne mintsmakende tannkremen gir naturlig hvithet og friskhet.

Varenr.: GAC-BHP093
Innhold: 75 g
EAN: 8034094014249
Merke: Bio Happy
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Munn- og tannpleie
Hudtype: For alle hudtyper, Sensitiv hud
Egenskaper: Fluoridfri, Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Duftnoter: Mynte / mintaktig
Sertifikater: NaTrue
Bestanddeler (INCI)

Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Mentha Aquatica Leaf Extract, Mentha Arvensis (Cornmint) Leaf Oil, Mentha Piperita Oil[2], Menthol, Illicium Verum (Anise) Oil, Disodium Cocoyl Glutamate, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Sodium Cocoyl Glutamat, Limonene[1], Linalool[1], CI 75810 (Chlorophyllin-Copper Complex)

  1. av naturlig opprinnelse
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Nøytral & delikat
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Gala srl SB, Antonio Cicognani 11/N, 47121, Forli (FC), Italia, www.galacosmetici.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Bio Happy Nøytral og Delikat Tannkrem med Mintsmak

11 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
14 (63%)
4 stjerner
4 (18%)
3 stjerner
4 (18%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

22 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 11 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder