Bio Happy Nøytral og delikat deodorantspray lavendel og grønn te, 100 ml

Naturlig luktregulering med pleiende ekstrakter

kr 74 kr 83 -11%

(kr 740 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper - spesielt sensitiv
  • Beskytter mildt
  • Lar huden puste

Kjøpes ofte sammen med lavera Tannkrem Complete Care Fluoridfri, 75 ml

Bio Happy Nøytral og delikat deodorantspray lavendel og grønn te, 100 ml kr 74 (kr 740 / l)
lavera Tannkrem Complete Care Fluoridfri, 75 ml kr 32 (kr 427 / l)
Totalpris: kr 106
Beskrivelse

Med denne milde deodoranten er du på en naturlig måte optimalt beskyttet mot ubehagelig lukt. Den etterlater en mild duft på huden og er også egnet for sensitiv hud. Formelen inneholder ingen allergener eller antiperspiranter og pleier den delikate underarmshuden med utvalgte ekstrakter fra lavendel og aloe.

Varenr.: GAC-BHP139
Innhold: 100 ml
EAN: 8034094015260
Merke: Bio Happy
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Deoer
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Nikkeltestet, Vegan
Duftnoter: Lavendel
Sertifikater: NaTrue
Emballasjetype: Sprayflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Alcohol Denat[1], Triethylcitrate, Lavandula Angustifolia Flower Extract[1], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Camelia Sinensis Leaf Extract[1], Glycerin, Citricacid, Linalool, Geraniol

  1. fra økologisk dyrking
Nøytral & delikat
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Gala srl SB, Antonio Cicognani 11/N, 47121, Forli (FC), Italia, www.galacosmetici.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Bio Happy Nøytral og delikat deodorantspray lavendel og grønn te

5 anmeldelser på andre språk

4,6 av 5 stjerner
5 stjerner
4 (80%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
1 (20%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

5 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 5 anmeldelser på et andre språk.