Bio Happy Hair Gentle Shampoo, 200 ml

Skånsom rengjøring med utvalgte økologiske ekstrakter

kr 79 kr 88 -10%

(kr 395 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 72 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv hodebunn
  • Gir glans

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

Bio Happy Hair Gentle Shampoo, 200 ml kr 79 (kr 395 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 138 (kr 690 / l)
Totalpris: kr 217
Beskrivelse

Denne sjampoen er rik på økologiske ekstrakter av hamp og havre og dermed ideell for sensitiv hodebunn. Den renser skånsomt, men effektivt, og etterlater håret sterkere, mer motstandsdyktig og strålende.

Varenr.: GAC-BHP197
Innhold: 200 ml
EAN: 8034094017004
Merke: Bio Happy
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Følsom hodebunn
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Sertifikater: NaTrue
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Ammonium Coco-Sulfate, Saccharum Officinarum Extract[2], Cocamidopropyl Betaine, Sodium Coco­ Sulfate, Oryza Sativa Extract[2], Coco Glucoside, Caprylyl/Capryl Glucoside, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolized Wheat Protein, Disodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Sodium Cocoyl Glutamat, Saccharomyces Ferment Lysate Filtrate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Citrus Aurantium Peel Oil, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Lactic Acid, Parfum[1], Limonene[1]

  1. av naturlig opprinnelse
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Hår
Hva er en duftpyramide?
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Gala srl SB, Antonio Cicognani 11/N, 47121, Forli (FC), Italia, www.galacosmetici.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Bio Happy Hair Gentle Shampoo

12 anmeldelser på andre språk

4,2 av 5 stjerner
5 stjerner
23 (48%)
4 stjerner
13 (27%)
3 stjerner
8 (17%)
2 stjerner
1 (2%)
1 stjerne
2 (4%)

47 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 12 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder