benecos Skånsom micellarvann, 150 ml

Forfrisker og hydrerer med økologisk aloe vera og lavendel

kr 29 kr 33 -12%

(kr 193 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Fjerner sminke og smuss
  • Med hyaluronsyre

Kjøpes ofte sammen med benecos benecosBIO Ansiktsserum Antirynke "Aufbügler:in", 50 ml

benecos Skånsom micellarvann, 150 ml kr 29 (kr 193 / l)
benecos benecosBIO Ansiktsserum Antirynke "Aufbügler:in", 50 ml kr 49 (kr 980 / l)
Totalpris: kr 78
Beskrivelse

Micellarvann er en allrounder for hele sminkerutinen. Det fjerner sminke, urenheter og overflødig sebum, og renser ansikt, lepper og øyne spesielt grundig. Takket være bioaktive ingredienser som hyaluronsyre, aloe vera og lavendelvann, blir huden også forfrisket og tilført fuktighet. For en ren og oppklart hudfølelse!

Varenr.: BEN-99026
Innhold: 150 ml
EAN: 4260198099026
Merke: benecos
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Ansiktsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Alkoholfri, Sulfatfri, Vegan
Duftnoter: Lavendel
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Glycerin[2], Coco Glucoside, Propandiol, Lavandula Angustifolia Flower Extract[2], Sodium Hyaluronate, Parfum[1], Cocamidopropyl Betaine, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid

  1. naturlig parfymesammensetning
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Tyskland, www.cosmondial.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for benecos Skånsom micellarvann

1 anmeldelser på andre språk

3,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
1 (100%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.