benecos Natural Basics Shampoo Sensitiv, 250 ml

Med styrkende ekstrakter fra økologisk aloe vera

kr 29 kr 33 -12%

(kr 116 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 27 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For kraftløst, fint & tørt hår
  • Også for sensitiv hodebunn
  • Fuktighetsgivende & styrkende

Kjøpes ofte sammen med benecos Natural Basics Shampoo Glans og Reparasjon, 250 ml

benecos Natural Basics Shampoo Sensitiv, 250 ml kr 29 (kr 116 / l)
benecos Natural Basics Shampoo Glans og Reparasjon, 250 ml kr 29 (kr 116 / l)
Totalpris: kr 58
Beskrivelse

Denne milde sjampoen fjerner ikke bare urenheter fra håret, men renser også porene i huden for talg og smuss, takket være milde plantebaserte tensider. Spesielt tynt og kraftløst hår samt sensitiv hodebunn får riktig pleie fra den delikate, naturlige formuleringen. Sjampoen ivaretar også den rette fuktighetsbalansen og beskytter håret mot splitt.

  • dermatologisk testet

Bruk: Masser sjampoen inn i vått hår og skyll deretter ut.

PAO: 6 måneder

Varenr.: BEN-98364
Innhold: 250 ml
EAN: 4260198098364
Merke: benecos
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Følsom hodebunn, Fint hår, Livløst hår, Splissutsatt hår, Tørt hår
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
PAO: 6 måneder
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum[1], Potassium Sorbate, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Citricacid, Inulin

  1. naturlig parfymesammensetning
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Om Natural Basics-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Tyskland, www.cosmondial.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for benecos Natural Basics Shampoo Sensitiv

2 anmeldelser på andre språk

3,1 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (14%)
4 stjerner
1 (14%)
3 stjerner
3 (42%)
2 stjerner
2 (28%)
1 stjerne
0 (0%)

7 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.