benecos Natural Basics Kroppslotion Intensiv, 150 ml

Gjør deg frisk hver dag

kr 29 kr 33 -12%

(kr 193 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper - også tørre
  • Regulerer fuktighetsnivået
  • Gir mer smidighet

Kjøpes ofte sammen med benecos Natural Basics Håndkrem Intensiv, 75 ml

benecos Natural Basics Kroppslotion Intensiv, 150 ml kr 29 (kr 193 / l)
benecos Natural Basics Håndkrem Intensiv, 75 ml kr 19 (kr 253 / l)
Totalpris: kr 48
Beskrivelse

Denne intensivt nærende kroppslotionen henter sin kraft fra en fantastisk kombinasjon av økologisk sheasmør, økologisk kokosolje og økologisk solsikkeolje, og gir huden din tilstrekkelig fuktighet. Den lette teksturen omfavner kroppen din forsiktig og gir deg en herlig myk hudfølelse. Takket være den milde formuleringen er kremen egnet for daglig bruk og for alle, spesielt for tørr hud.

  • dermatologisk testet

Bruksanvisning: Påfør på huden etter dusjing eller bading og masser forsiktig inn.

PAO: 6 måneder

Varenr.: BEN-98463
Innhold: 150 ml
EAN: 4260198098463
Merke: benecos
Konsistens/administrasjonsform: Lotion
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: For alle hudtyper, Tørr hud
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
PAO: 6 måneder
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Glyceryl Stearate Se, Isoamyl Laurate, Glycerin[3], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Xanthan Gum, Parfum[1], Sodium Benzoate, Sodium Cetearyl Sulfate, Potassium Sorbate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[2], Lecithin, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Citricacid, Limonene[1], Linalool[1], Citral[1]

  1. naturlig parfymesammensetning
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fremstilt av økologiske råvarer
Om Natural Basics-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Tyskland, www.cosmondial.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for benecos Natural Basics Kroppslotion Intensiv

2 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder