benecos Mini-Set 2in1 Dusjgelé Sommerutgave Around the World, 250 ml

Skånsom rengjøring for hud og hår i ulike sommerlige dufter

kr 74 kr 78 -5%

(kr 296 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • 5 x reisestørrelse sommerutgave à 50 ml
  • Passer for alle hud- & hårtyper
  • 5 ulike dufter

Kjøpes ofte sammen med lavera Basis Sensitiv Creme, 25 ml

benecos Mini-Set 2in1 Dusjgelé Sommerutgave Around the World, 250 ml kr 74 (kr 296 / l)
lavera Basis Sensitiv Creme, 25 ml kr 11 (kr 440 / l)
Totalpris: kr 85
Beskrivelse

En sommerlig Limited Edition inspirerer til en reise rundt jorden! Settet inneholder fem reisestørrelser av 2in1 dusjgelé og sjampo med ulike duftvarianter. De passer for alle hud- og hårtyper, gir en skånsom rens og gir med sine duftsammensetninger en følelse av ferie.

Settet inneholder:

  • 2i1 Dusjgel Sommerutgave Økol&isk Bjørnebær
  • 2in1 Dusjgelé Sommerutgave Økol&isk Kirsebærblomst & Økol&isk Matcha
  • 2in1 Dusjgel Sommerutgave Økol&isk Sitron
  • 2in1 Dusjgel Sommerutgave Økol&isk Mango & Vanilje
  • 2in1 Dusjgel Sommerutgave med Økol&isk Kokos & Økol&isk Lime
Varenr.: BEN-99316
Innhold: 250 ml
EAN: 4260198099316
Merke: benecos
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Sett
Hudtype: For alle hudtyper
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Blomsteraktig, Eksotisk, Fruktig, Sitrusaktig
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske, Reisestørrelse – Travel Size
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Sodium Chloride, Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract[2], Inulin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum[1], Vanillin[1]

  1. naturlig parfymesammensetning
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fremstilt av økologiske råvarer

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Sodium Chloride, Camelia Sinensis Leaf Extract[2], Inulin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum[1], Linalyl Acetate[1]

  1. naturlig parfymesammensetning
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fremstilt av økologiske råvarer

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Sodium Chloride, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract[2], Citrus Aurantifolia Peel Oil Expressed[2], Inulin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum[1], Citral[1], Eucalyptus Globulus Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Limonene[1], Pinene[1], Linalool[1]

  1. naturlig parfymesammensetning
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fremstilt av økologiske råvarer

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Sodium Chloride, Mangifera Indica Fruit Extract[2], Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract[2], Inulin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Limonene[1]

  1. naturlig parfymesammensetning
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fremstilt av økologiske råvarer

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Sodium Chloride, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract[2], Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract[2], Inulin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum[1], Citral[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Limonene[1], Terpineol[1], Vanillin[1]

  1. naturlig parfymesammensetning
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fremstilt av økologiske råvarer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Tyskland, www.cosmondial.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for benecos Mini-Set 2in1 Dusjgelé Sommerutgave Around the World

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
1 (100%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering