benecos kun for menn 3in1 Body Wash Sport, 250 ml

For den ekstra friske følelsen

kr 39 kr 44 -11%

(kr 156 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hud- og hårtyper
  • For kropp, ansikt & hår
  • Livlig duft

Kjøpes ofte sammen med benecos kun for menn 3-i-1 Body Wash, 250 ml

benecos kun for menn 3in1 Body Wash Sport, 250 ml kr 39 (kr 156 / l)
benecos kun for menn 3-i-1 Body Wash, 250 ml kr 39 (kr 156 / l)
Totalpris: kr 78
Beskrivelse

Spesielt etter trening lengter man etter en avslappende og velgjørende dusj. Dette krever noen rike og naturlige ingredienser. Beriket med økologisk eplejuice, økologisk kaffebønneolje og økologisk brokkolifrøolje, samt raffinert med en skvett erteekstrakt, er denne allround-dusjen perfekt for å rengjøre, pleie og gi både hud og hår et energigivende løft.

Bruksanvisning: Skum opp på fuktig hud og skyll deretter av.

Varenr.: BEN-98623
Innhold: 250 ml
EAN: 4260198098623
Merke: benecos
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Herrepleie, Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Frisk
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske, Tube, Reisestørrelse – Travel Size
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Pisum Sativum Peptide, Lactobacillus Ferment, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Citrate, Citric Acid, Caffeine, Glycerin[3], Inulin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Chloride, Parfum[1], Carvone[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Geraniol[1], Limonene[1], Linalool[1], Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil[1], Pinene[1]

  1. naturlig parfymesammensetning
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fremstilt av økologiske råvarer
Om serien for men only
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Tyskland, www.cosmondial.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for benecos kun for menn 3in1 Body Wash Sport

1 anmeldelser på andre språk

4,8 av 5 stjerner
5 stjerner
4 (80%)
4 stjerner
1 (20%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

5 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder