benecos Family Size Dusjgel Fruity Beauty, 950 ml

Fruktig dusjopplevelse for hele familien

kr 99 kr 111 -11%

(kr 104 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 950 ml

6 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Med søt mangoduft
  • Fra 3 år

Kjøpes ofte sammen med benecos Familiesjampo Sweet Sensation, 950 ml

benecos Family Size Dusjgel Fruity Beauty, 950 ml kr 99 (kr 104 / l)
benecos Familiesjampo Sweet Sensation, 950 ml kr 99 (kr 104 / l)
Totalpris: kr 198
Beskrivelse

Den søte duften av eksotisk mango gjør dette dusjgelet til en sanselig opplevelse for hele familien. Utsøkte ekstrakter av appelsin og eple renser huden skånsomt og er spesielt hudvennlige. Med den praktiske pumpedispenseren er den ideell fra 3 år og oppover.

Bruk: Skum opp på våt hud og skyll av.

Varenr.: BEN-95974
Innhold: 950 ml
EAN: 4260198095974
Merke: benecos
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Fruktig
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 måneder
Emballasjetype: Pumpeflaske
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Parfum[2], Benzyl Alcohol, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extrakt[1], Mangifera Indica Fruit Extract[1], Glycerin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate, Limonene[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. naturlig parfymesammensetning
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Tyskland, www.cosmondial.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for benecos Family Size Dusjgel Fruity Beauty

6 anmeldelser på andre språk

3,9 av 5 stjerner
5 stjerner
5 (27%)
4 stjerner
8 (44%)
3 stjerner
4 (22%)
2 stjerner
1 (5%)
1 stjerne
0 (0%)

18 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 6 anmeldelser på et andre språk.