benecos benecosBIO Kroppsolje "Dein Hautschutzmandel", 100 ml

Unn deg litt luksus

kr 90 kr 100 -10%

(kr 900 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 ml

6 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Gjør huden myk
  • Mild og regenererende

Kjøpes ofte sammen med benecos benecosBIO kroppsolje 'Edler Tropfen', 100 ml

benecos benecosBIO Kroppsolje "Dein Hautschutzmandel", 100 ml kr 90 (kr 900 / l)
benecos benecosBIO kroppsolje 'Edler Tropfen', 100 ml kr 90 (kr 900 / l)
Totalpris: kr 180
Beskrivelse

En herlig delikat duft etterfulgt av vidunderlig mild pleie - slik presenterer denne kaldpressede mandeloljen seg. Den legger et beskyttende lag rundt huden, bevarer fuktbalansen og tar ekstra godt vare på de følsomme områdene. Når den brukes som baseolje for massasje, blir kroppen din forvandlet til en silkemyk opplevelse.

  • dermatologisk testet

Bruk: Påfør oljen på huden og masser forsiktig inn.

PAO: 3 måneder

Varenr.: BEN-97572
Innhold: 100 ml
EAN: 4260198097572
Merke: benecos
Planteslag: Mandel
Konsistens/administrasjonsform: Olje
Produkttyper: Hudpleieoljer
Hudtype: For alle hudtyper, Sensitiv hud
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
Bestanddeler (INCI)

Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Om benecosBIO
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Tyskland, www.cosmondial.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for benecosBIO Kroppsolje "Dein Hautschutzmandel"