benecos benecosBIO kroppsolje "Chillout for kroppen din", 100 ml

Unn deg en pause

kr 99 kr 111 -11%

(kr 990 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv, tørr og sprukken hud
  • Også for babyer og barn
  • Ideell etter soling

Kjøpes ofte sammen med benecos benecosBIO Kroppsolje "Ren glans", 100 ml

benecos benecosBIO kroppsolje "Chillout for kroppen din", 100 ml kr 99 (kr 990 / l)
benecos benecosBIO Kroppsolje "Ren glans", 100 ml kr 70 (kr 700 / l)
Totalpris: kr 169
Beskrivelse

Vil du ha pleiende hudpleie uten kompromisser? Det er ingen sak! Denne kroppsoljen kombinerer alle de gode egenskapene fra oliven, ringblomst, rosmarin og solsikke, og tar spesielt godt vare på sensitive og tørre områder. Den regenererende oljen er spesielt ideell som after-sun pleie, men også sensitiv babyhud l ores å bli omfavnet av den milde oljeblandingen.

  • dermatologisk testet

Bruk: Påfør oljen på huden og masser den lett inn.

PAO: 3 måneder

Varenr.: BEN-97602
Innhold: 100 ml
EAN: 4260198097602
Merke: benecos
Konsistens/administrasjonsform: Olje
Produkttyper: Hudpleieoljer
Hudtype: Sensitiv hud, Tørr hud, Solstresset hud
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Calendula / ringblomst
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
For hvem?: Baby, Barn
Bestanddeler (INCI)

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Om benecosBIO
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Tyskland, www.cosmondial.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for benecosBIO kroppsolje "Chillout for kroppen din"

1 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
1 (100%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder