benecos benecosBIO kroppsolje "Bli kvitt olje-filen!", 100 ml

Vitaminrikt pleie for hverdagen

kr 99 kr 111 -11%

(kr 990 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 ml

På lager fra og med 15. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før tirsdag, 27. oktober

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørr og stresset hud
  • Beskytter mot uttørking
  • Ren og kaldpresset

Kjøpes ofte sammen med benecos benecosBIO Kroppsolje "Ren glans", 100 ml

benecos benecosBIO kroppsolje "Bli kvitt olje-filen!", 100 ml kr 99 (kr 990 / l)
benecos benecosBIO Kroppsolje "Ren glans", 100 ml kr 70 (kr 700 / l)
Totalpris: kr 169
Beskrivelse

Denne kroppsoljen er spesielt behagelig å fordele og trekker veldig lett og raskt inn i huden uten å etterlate en fet film. Den tar spesielt vare på tørre partier og gir mer motstandskraft mot ytre påvirkninger. Jojobaoljen gir også fuktighet og tilbyr en svært lett og naturlig solbeskyttelse.

  • dermatologisk testet

Bruk: Påfør oljen på huden og massér forsiktig inn.

PAO: 3 måneder

Varenr.: BEN-97619
Innhold: 100 ml
EAN: 4260198097619
Merke: benecos
Konsistens/administrasjonsform: Olje
Produkttyper: Hudpleieoljer
Hudtype: Krevende hud, Irritert hud, Tørr hud
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
Bestanddeler (INCI)

Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Om benecosBIO
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Tyskland, www.cosmondial.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for benecosBIO kroppsolje "Bli kvitt olje-filen!"

2 anmeldelser på andre språk

4,7 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (66%)
4 stjerner
1 (33%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder