benecos benecosBIO dusjgel "Lost unterm Lemontree", 50 ml

Forfriskende kroppsrens med økologisk ingefær og sitron

kr 14 kr 16 -13%

(kr 280 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 50 ml

9 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Hudvennlig og pleiende
  • Dermatologisk testet

Kjøpes ofte sammen med benecos benecosBIO dusjgel "Ferie i Provence", 50 ml

benecos benecosBIO dusjgel "Lost unterm Lemontree", 50 ml kr 14 (kr 280 / l)
benecos benecosBIO dusjgel "Ferie i Provence", 50 ml kr 14 (kr 280 / l)
Totalpris: kr 28
Beskrivelse

Friskt og sprudlende i dagen – det er enkelt med denne dusjgelen! Økologiske ingredienser som ingefærekstrakt og sitronskallolje, kombinert med mild plantebaserte tensider, tilbyr en behagelig dusjopplevelse med forfriskende aromaer.

  • dermatologisk testet

Bruk: Skum opp på fuktig hud og skyll deretter av.

PAO: 6 måneder

Varenr.: BEN-96810
Innhold: 50 ml
EAN: 4260198096810
Merke: benecos
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Etterfyllbar, Unisex, Vegan
Duftnoter: Sitrusaktig
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Pyrus Malus (Apple) Juice[1], Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Lauryl Glucoside, Glycerin[2], Benzyl Alcohol, Zingiber Officinale Root Extract[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Citricacid, Parfum[3], Dehydroacetic Acid, Inulin, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate, Limonene[3], Linalool[3], Citral[3]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fremstilt av økologiske råvarer
  3. naturlig duftsammensetning
Om benecosBIO
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Tyskland, www.cosmondial.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for benecosBIO dusjgel "Lost unterm Lemontree"

2 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
4 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

4 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder