benecos benecosBIO Dusjgel "Du er min Pampel-Muse", 500 ml

Pleie for daglig dusj

kr 80 kr 89 -10%

(kr 160 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Krydret og frisk duft
  • Dermatologisk testet

Kjøpes ofte sammen med benecos benecosBIO dusjgel 'Oppdag den ville rosen i deg', 500 ml

benecos benecosBIO Dusjgel "Du er min Pampel-Muse", 500 ml kr 80 (kr 160 / l)
benecos benecosBIO dusjgel 'Oppdag den ville rosen i deg', 500 ml kr 80 (kr 160 / l)
Totalpris: kr 160
Beskrivelse

Anvendelige ingredienser som økologisk grapefruktskallolje, økologisk eplejuice og milde plantebaserte tensider kombineres i denne dusjgelen for en pleiende rengjøring. Den krydrede og friske duften vitaliserer, mens formelen renser huden og gir en behagelig følelse.

  • dermatologisk testet

Bruk: Skum opp på fuktet hud og skyll deretter av.

PAO: 6 måneder

Varenr.: BEN-96179
Innhold: 500 ml
EAN: 4260198096179
Merke: benecos
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Etterfyllbar, Unisex, Vegan
Duftnoter: Sitrusaktig
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Pyrus Malus (Apple) Juice[1], Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Glycerin[2], Benzyl Alcohol, Citrus Grandis (Pomelo) Peel Oil[1], Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Parfum[3], Citricacid, Dehydroacetic Acid, Inulin, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate, Limonene[3], Geraniol[3]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fremstilt av økologiske råvarer
  3. naturlig duftsammensetning
Om benecosBIO
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Tyskland, www.cosmondial.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for benecosBIO Dusjgel "Du er min Pampel-Muse"

2 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
5 (71%)
4 stjerner
1 (14%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (14%)
1 stjerne
0 (0%)

7 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder