benecos benecosBIO dusjgel 'Oppdag den ville rosen i deg', 500 ml

Harmoniserende, blomstrende og pleiende med økologisk villrose

kr 80 kr 89 -10%

(kr 160 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Ekstra mild mot huden
  • Dermatologisk testet

Kjøpes ofte sammen med benecos benecosBIO Ansiktsserum Antirynke "Aufbügler:in", 50 ml

benecos benecosBIO dusjgel 'Oppdag den ville rosen i deg', 500 ml kr 80 (kr 160 / l)
benecos benecosBIO Ansiktsserum Antirynke "Aufbügler:in", 50 ml kr 49 (kr 980 / l)
Totalpris: kr 129
Beskrivelse

Med denne rose-duftende og hudmilde dusjgelen starter du dagen perfekt. Aromaen fanger sansene dine, mens formuleringen med rene plantebaserte tensider, økologisk eplesaft og økologisk villroseolje renser huden din skånsomt. For en behagelig og smidig hudfølelse.

  • dermatologisk testet

Bruksanvisning: Skum opp på fuktig hud og skyll deretter av.

PAO: 6 måneder

Varenr.: BEN-96162
Innhold: 500 ml
EAN: 4260198096162
Merke: benecos
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Etterfyllbar, Unisex, Vegan
Duftnoter: Rose
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Pyrus Malus (Apple) Juice[1], Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Glycerin[2], Benzyl Alcohol, Rosa Canina Fruit Extract[1], Sodium Chloride, Parfum[3], Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citricacid, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Dehydroacetic Acid, Inulin, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate, Citronellal[3], Geraniol[3]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fremstilt av økologiske råvarer
  3. naturlig duftsammensetning
Om benecosBIO
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Tyskland, www.cosmondial.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for benecosBIO dusjgel 'Oppdag den ville rosen i deg'

3 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
4 (44%)
4 stjerner
3 (33%)
3 stjerner
1 (11%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
1 (11%)

9 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder