benecos 2in1 Dusjgel Sommerutgave Økol&isk Mango & Vanilje, 500 ml

Sanft rengjøring med duften av sommerlig India

kr 62 kr 66 -6%

(kr 124 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Passer for alle hud- & hårtyper
  • Behagelig skummende
  • Med milde vaskeaktive stoffer

Kjøpes ofte sammen med benecos 2in1 Dusjgel Sommerutgave med Økol&isk Kokos & Økol&isk Lime, 500 ml

benecos 2in1 Dusjgel Sommerutgave Økol&isk Mango & Vanilje, 500 ml kr 62 (kr 124 / l)
benecos 2in1 Dusjgel Sommerutgave med Økol&isk Kokos & Økol&isk Lime, 500 ml kr 62 (kr 124 / l)
Totalpris: kr 124
Beskrivelse

Namaste fra badet! Med den herlige duften av mango og vanilje får du lyst til å utforske India og vandre gjennom gater fulle av mangfold, farger og kultur. 2in1 Dusjgel Sommerutgave Økol&isk Mango & Vanilje tar deg med på denne reisen når du dusjer, og mens den skånsomt rengjør hud og hår, kan du la tankene flyte.

Varenr.: BEN-99309
Innhold: 500 ml
EAN: 4260198099309
Merke: benecos
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: 2-i-1 sjampo og dusjgel, Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Eksotisk
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske, Reisestørrelse – Travel Size
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Sodium Chloride, Mangifera Indica Fruit Extract[2], Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract[2], Inulin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Limonene[1]

  1. naturlig parfymesammensetning
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fremstilt av økologiske råvarer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Tyskland, www.cosmondial.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for benecos 2in1 Dusjgel Sommerutgave Økol&isk Mango & Vanilje

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder