BEN & ANNA Svart tannkrem, 100 ml

Svart og sterk

kr 70 kr 78 -10%

(kr 700 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 63 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Med aktivt kull
  • Beskyttelse mot karies
  • Med tindved og kamille

Kjøpes ofte sammen med BEN & ANNA Tannkrem White, 100 ml

BEN & ANNA Svart tannkrem, 100 ml kr 70 (kr 700 / l)
BEN & ANNA Tannkrem White, 100 ml kr 70 (kr 700 / l)
Totalpris: kr 140
Beskrivelse

Denne tannkremen med aktivt kull tar ikke bare knekken på misfarginger, den gir også beskyttelse mot karies. For frisk pust sørger mynte, mens tindved og kamille gir nødvendig pleie.

Egenskaper:

  • fri for parabener, ftalater, mikroplastikk og triklosan
  • støtter havrensing
Varenr.: CR-4260491220509
Innhold: 100 ml
EAN: 4260491220509
Merke: BEN & ANNA
Produkttyper: Munn- og tannpleie
Egenskaper: Fluoridfri, Unisex, Vegan
Sertifikater: NaTrue, Vegan Society
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol/Hydrogenated Starch Hydrolysate, Xylit, Tricalcium Phosphate, Lauryl Glucoside, Charcoal Powder, Parfum, Xanthan Gum, Glycerin, Citric Acid, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hippophae Rhamnoides (Sanddorn) Fruit Extract, Mentha Arvensis (Cornmint) Leaf Oil, Limonene, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: JM Nature GmbH, Angersbachstraße 20, 34127, Kassel, Tyskland, shop@ben-anna.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for BEN & ANNA Svart tannkrem

65 anmeldelser på andre språk

4,6 av 5 stjerner
5 stjerner
83 (72%)
4 stjerner
21 (18%)
3 stjerner
9 (7%)
2 stjerner
1 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

114 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 65 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder