BEMA COSMETICI Kids Dusjbad "Søte Øyeblikk", 250 ml

Skånsom rengjøring for de små

kr 135 kr 150 -10%

(kr 540 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Fuktighetsgivende
  • Særlig mild mot huden
  • For barn fra 2 år
  • ICEA ICEA
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med NeBiolina KIDS Shampoo Organic Oats, 200 ml

BEMA COSMETICI Kids Dusjbad "Søte Øyeblikk", 250 ml kr 135 (kr 540 / l)
NeBiolina KIDS Shampoo Organic Oats, 200 ml kr 70 (kr 350 / l)
Totalpris: kr 205
Beskrivelse

Dette dusjbadet rengjør huden effektivt og sørger for at den blir ren og smidig. Takket være sin mildhet er det egnet for hyppig bruk, og den aktive, beroligende formelen garanterer en spesielt skånsom rengjøring.

Varenr.: BEM-1496
Innhold: 250 ml
EAN: 8010047114969
Merke: BEMA COSMETICI
BEMAs produktlinjer: Kids
Produkttyper: Baby- og barnepleie, Kroppsrens
Hudtype: Sensitiv hud
Egenskaper: Nikkeltestet, Sulfatfri, Vegan
Sertifikater: ICEA
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Karton, Pumpeflaske
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Chamomilla Recutita Flower Water[1], Centaurea Cyanus Flower Water[1], Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Oryza Sativa (Rice) Germ Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Malva Sylvestris Extract[1], Glycerin, Aqua, Melia Azadirachta (Neem) Seed Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Citricacid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bema Cosmetici S.r.l., Via G. Pascoli 34/36, 45100, Rovigo (RO), Italia, www.bemacosmetici.com/it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for BEMA COSMETICI Kids Dusjbad "Søte Øyeblikk"

3 anmeldelser på andre språk

4,2 av 5 stjerner
5 stjerner
5 (55%)
4 stjerner
2 (22%)
3 stjerner
1 (11%)
2 stjerner
1 (11%)
1 stjerne
0 (0%)

9 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder