BEMA COSMETICI HairPro Restrukturerende Hårmaske, 200 ml

Miljøvennlig pleie for mykt og skinnende hår

kr 170 kr 189 -10%

(kr 850 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørt, skadet og behandlet hår
  • Beskytter fargen
  • Revitaliserende egenskaper
  • ICEA ICEA
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Gjenoppbyggende Balsammaske, 200 ml

BEMA COSMETICI HairPro Restrukturerende Hårmaske, 200 ml kr 170 (kr 850 / l)
Biofficina Toscana Gjenoppbyggende Balsammaske, 200 ml kr 118 (kr 590 / l)
Totalpris: kr 288
Beskrivelse

Denne masken med styrkende egenskaper gjør håret mykt og beskytter fargen. Samtidig gir ingredienser som fytoceramider fra solsikkefrø, annatto- og pracaxiolje samt hydrolater fra lavendel og kamille mer glans.

Varenr.: BEM-1351
Innhold: 200 ml
EAN: 8010047113511
Merke: BEMA COSMETICI
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Farget hår, Slitt hår, Tørt hår
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Sertifikater: ICEA
Bestanddeler (INCI)

Lavanda Angustifolia Flower Water[2], Chamomilla Recutita Flower Water[2], Cetearylalcohol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[2], Behenamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Aqua, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Decyl Glucoside, Bixa Orellana Seed Extract, Glycerin Soja Oil, Pentaclethra Macroloba (Pracaxi) Seed Oil[2], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Macadamia Ternifolia Seed Oil[2], Citricacid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Parfum[1], Limonene[3]

  1. av naturlig opprinnelse
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fra naturlige eteriske oljer
Passende produkter
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bema Cosmetici S.r.l., Via G. Pascoli 34/36, 45100, Rovigo (RO), Italia, www.bemacosmetici.com/it

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for BEMA COSMETICI HairPro Restrukturerende Hårmaske

8 anmeldelser på andre språk

4,8 av 5 stjerner
5 stjerner
13 (81%)
4 stjerner
2 (12%)
3 stjerner
1 (6%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

16 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 8 anmeldelser på et andre språk.