BEMA COSMETICI HairPro Avklarende Sjampo, 200 ml

Naturlig rengjøring med seboregulerende effekt

kr 150 kr 167 -10%

(kr 750 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 136 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For fet hår
  • Virker balanserende
  • Renser skånsomt
  • ICEA ICEA
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med lavera Basis Sensitiv Balsam Fuktighet & Pleie, 200 ml

BEMA COSMETICI HairPro Avklarende Sjampo, 200 ml kr 150 (kr 750 / l)
lavera Basis Sensitiv Balsam Fuktighet & Pleie, 200 ml kr 54 (kr 270 / l)
Totalpris: kr 204
Beskrivelse

Denne sjampoen fjerner skitt og avleiringer fra håret takket være sine spesifikke egenskaper. Samtidig hjelper den med å regulere talgproduksjonen og fremmer regenerering. Copaiba-balsam, oljer fra andiroba og acai, samt hydrolater fra timian og sitron, sørger for optimal pleie.

Varenr.: BEM-1352
Innhold: 200 ml
EAN: 8010047113528
Merke: BEMA COSMETICI
BEMAs produktlinjer: HairPro
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Fett hår
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Sertifikater: ICEA
Bestanddeler (INCI)

Citrus Medica Limonum (sitron) fruktvann[2], Thymus Vulgaris (Thyme) Leaf Water[2], Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Lauryl Glucoside, Erythritol, Sodium Chloride, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Copaifera Officinalis (Balsam Copaiba) Resin[2], Carapa Guaianensis (Andiroba) Seed Oil[2], Euterpe Oleracea Fruit Oil[2], Bertholletia Excelsa Seed Oil[2], Glyceryl Oleate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Macadamia Ternifolia Seed Oil[2], Hydrolized Rice Protein, Dicaprylyl Ether, Lauryl Alcohol, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Parfum[1], Limonene[3]

  1. av naturlig opprinnelse
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bema Cosmetici S.r.l., Via G. Pascoli 34/36, 45100, Rovigo (RO), Italia, www.bemacosmetici.com/it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for BEMA COSMETICI HairPro Avklarende Sjampo

7 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
7 (46%)
4 stjerner
4 (26%)
3 stjerner
2 (13%)
2 stjerner
1 (6%)
1 stjerne
1 (6%)

15 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 7 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder