BEMA COSMETICI Hår Anti-Hårtap-Sjampo, 200 ml

Forsterkende rengjøring for styrket hår

kr 144 kr 161 -11%

(kr 720 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 132 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Virker beskyttende
  • Gir volum
  • Stimulerende egenskaper
  • ICEA ICEA
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med BEMA COSMETICI Hårbalsam, 200 ml

BEMA COSMETICI Hår Anti-Hårtap-Sjampo, 200 ml kr 144 (kr 720 / l)
BEMA COSMETICI Hårbalsam, 200 ml kr 199 (kr 995 / l)
Totalpris: kr 343
Beskrivelse

Denne sjampoen har forsterkende samt stimulerende egenskaper og gir håret ny fylde. Samtidig beskytter formuleringen med moringa, rosmarin og et maritimt glykogen håret mot forurensning og er ideell for kombinert bruk med Anti-Haarausfall-lotionen.

Varenr.: BEM-1951
Innhold: 200 ml
EAN: 8010047119513
Merke: BEMA COSMETICI
BEMAs produktlinjer: Hair
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Hårtap
Egenskaper: Alkoholfri, Nikkeltestet, Sulfatfri, Unisex, Vegan
Sertifikater: ICEA
Emballasjetype: Flaske, Karton
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Lauryl Glucoside, Rosmarinus Officinalis Leaf Water[1], Cocamidopropyl Betaine, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Glycerin, Glycogen, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Mannitol, Glutamic Acid, Disodium Succinate, Pterocarpus Marsupium Bark Extract, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tocopherol (Vitamin E), Citricacid, Parfum

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Passende produkter
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bema Cosmetici S.r.l., Via G. Pascoli 34/36, 45100, Rovigo (RO), Italia, www.bemacosmetici.com/it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for BEMA COSMETICI Hår Anti-Hårtap-Sjampo

10 anmeldelser på andre språk

3,7 av 5 stjerner
5 stjerner
8 (24%)
4 stjerner
12 (36%)
3 stjerner
9 (27%)
2 stjerner
2 (6%)
1 stjerne
2 (6%)

33 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 10 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder