BEMA COSMETICI Hår Anti-flass-sjampo, 200 ml

Mild rens med pleiende egenskaper

kr 144 kr 161 -11%

(kr 720 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 132 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørr og fet flass
  • Gir nytt volum
  • Med moringa, timian og bygg
  • ICEA ICEA
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med BEMA COSMETICI Hårbalsam, 200 ml

BEMA COSMETICI Hår Anti-flass-sjampo, 200 ml kr 144 (kr 720 / l)
BEMA COSMETICI Hårbalsam, 200 ml kr 199 (kr 995 / l)
Totalpris: kr 343
Beskrivelse

Denne sjampoen er spesielt formulert for hodebunn som er utsatt for flass. Takket være moringa, timian og vill bygg fremmer den volum og beskytter håret mot forurensning.

Varenr.: BEM-1953
Innhold: 200 ml
EAN: 8010047119537
Merke: BEMA COSMETICI
BEMAs produktlinjer: Hair
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Flassende hår
Egenskaper: Alkoholfri, Nikkeltestet, Sulfatfri, Unisex, Vegan
Sertifikater: ICEA
Emballasjetype: Flaske, Karton
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Thymus Vulgaris (Thyme) Leaf Water[1], Moringa Pterygosperma Seed Extract, Glycerin, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Piroctone Olamine, Hordeum Vulgare Seed Extract, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tocopherol (Vitamin E), Citricacid, Parfum

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bema Cosmetici S.r.l., Via G. Pascoli 34/36, 45100, Rovigo (RO), Italia, www.bemacosmetici.com/it

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for BEMA COSMETICI Hår Anti-flass-sjampo

8 anmeldelser på andre språk

3,8 av 5 stjerner
5 stjerner
8 (50%)
4 stjerner
3 (18%)
3 stjerner
1 (6%)
2 stjerner
1 (6%)
1 stjerne
3 (18%)

16 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 8 anmeldelser på et andre språk.