BEMA COSMETICI Baby Shampoo "Mildes Bad", 250 ml

Naturlig og mildt rengjøringsmiddel for babyens hår

kr 135 kr 150 -10%

(kr 540 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

9 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • - Også brukbar som såpeerstatning
  • - Fri for tårer
  • - Praktisk format
  • ICEA ICEA
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Pilogen Bio-Bio Baby Flokeutglattende Balsam, 200 ml

BEMA COSMETICI Baby Shampoo "Mildes Bad", 250 ml kr 135 (kr 540 / l)
Pilogen Bio-Bio Baby Flokeutglattende Balsam, 200 ml kr 81 (kr 405 / l)
Totalpris: kr 216
Beskrivelse

Dette spesielt milde sjampoen er et 3-i-1-produkt: Det kan både brukes som såpe, sjampo, eller dusjgel. Produktet inneholder kun naturlige tensider og pleier det myke håret med søtmandelolje. Formuleringen er spesielt mild, angriper ikke huden og motvirker irritasjon. I tillegg gjør den det enklere å fjerne melkeskorpe.

Varenr.: BEM-1504
Innhold: 250 ml
EAN: 8010047115041
Merke: BEMA COSMETICI
BEMAs produktlinjer: Baby
Produkttyper: Baby- og barnepleie, Shampoer
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Nikkeltestet, Sulfatfri, Vegan
Sertifikater: ICEA
Emballasjetype: Karton, Pumpeflaske
For hvem?: Baby
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Oryza Sativa (Rice) Starch, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Benzyl Alcohol, Melia Azadirachta (Neem) Seed Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Citricacid, Dehydroacetic Acid, Parfum

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bema Cosmetici S.r.l., Via G. Pascoli 34/36, 45100, Rovigo (RO), Italia, www.bemacosmetici.com/it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for BEMA COSMETICI Baby Shampoo "Mildes Bad"

3 anmeldelser på andre språk

3,8 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (40%)
4 stjerner
2 (40%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
1 (20%)

5 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder