beltàbios Rice Deo Spray, 100 ml

Oppfriskende og beroligende formel for mild beskyttelse hele dagen!

kr 79 kr 88 -10%

(kr 790 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 ml

På lager fra og med 22. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før tirsdag, 03. november

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper - også sensitiv
  • Mild mot huden
  • Aluminiumsfri og uten drivgass
  • Vegansk og testet for nikkel
  • ICEA ICEA
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med beltàbios Kamille Deo Spray, 100 ml

beltàbios Rice Deo Spray, 100 ml kr 79 (kr 790 / l)
beltàbios Kamille Deo Spray, 100 ml kr 79 (kr 790 / l)
Totalpris: kr 158
Beskrivelse

Denne friske, lette deodoranten er skånsom mot huden og beskytter hele dagen mot ubehagelig lukt. Den passer for alle hudtyper - også sensitiv - og inneholder i tillegg til risekstrakt og timian også Aloe Vera-juice med oppfriskende og beroligende egenskaper.

Bruk:

  • Rist godt før bruk!
  • Spray på ren hud under armene.

  • vegansk
  • testet for nikkel (<1 PPM)
  • dermatologisk testet på sensitiv hud
  • PAO: 6 måneder
Varenr.: BJO-ECO-BEL45268
Innhold: 100 ml
EAN: 8032649452683
Merke: beltàbios
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Deoer
Hudtype: For alle hudtyper, Sensitiv hud
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Sertifikater: ICEA
Generelle merknader: Rist godt før bruk.
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Karton, Sprayflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Triethylcitrate, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Sorbitan Stearate, Sodium Lauroyl Glutamate, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Parfum, Oryza Sativa Extract[1], Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract[1], Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Cetearylalcohol, Glycerin, Potassium Sorbate, Lactic Acid

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: San.Eco.Vit. srl, Viale delle Industrie 5, 20881, Bernareggio (MB), Italia, www.sanecovit.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for beltàbios Rice Deo Spray

13 anmeldelser på andre språk

3,4 av 5 stjerner
5 stjerner
4 (23%)
4 stjerner
5 (29%)
3 stjerner
4 (23%)
2 stjerner
4 (23%)
1 stjerne
0 (0%)

17 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 13 anmeldelser på et andre språk.