beltàbios Kamille dusjbad, 250 ml

Ekstra skånsom for hele familien!

kr 89 kr 99 -10%

(kr 356 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

2 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper - også sensitiv
  • Særlig hudvennlig
  • Vegansk og testet for nikkel
  • ICEA ICEA
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med NeBiolina Hair Conditioner, 200 ml

beltàbios Kamille dusjbad, 250 ml kr 89 (kr 356 / l)
NeBiolina Hair Conditioner, 200 ml kr 66 (kr 330 / l)
Totalpris: kr 155
Beskrivelse

Dusjgelen fra kamille-serien til beltàbios er svært mild og ideell for daglig bruk på alle hudtyper. Den kan også brukes for sensitiv hudtyper og for barn. Formulert med plantebaserte råstoffer, inneholder den kamilleekstrakter samt bisabolol, som gir huden en mild behandling i dusjen.

Bruk:

  • Rist før bruk.
  • Tilsett 1-2 spiseskjeer av produktet i badekaret, eller bruk direkte på en svamp.

  • vegansk
  • testet for nikkel (<1 PPM)
  • dermatologisk testet på sensitiv hud
  • PAO: 6 måneder
Varenr.: BJO-ECO-BEL45255
Innhold: 250 ml
EAN: 8032649452553
Merke: beltàbios
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Sertifikater: ICEA
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Glycerin, Sodium Coco­ Sulfate, Parfum, Xanthan Gum, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Bisabolol, Tocopherol (Vitamin E), Caprylyl/Capryl Glucoside, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Om kamilleserien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: San.Eco.Vit. srl, Viale delle Industrie 5, 20881, Bernareggio (MB), Italia, www.sanecovit.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for beltàbios Kamille dusjbad

3 anmeldelser på andre språk

4,7 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (66%)
4 stjerner
1 (33%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder