beltàbios Kamille Deo Spray, 100 ml

Skånsom og oppfriskende formel for myk beskyttelse!

kr 79 kr 88 -10%

(kr 790 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 ml

8 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv hud
  • Særlig mild mot huden
  • Fri for aluminium og uten drivgass
  • ICEA ICEA
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med beltàbios Kamille dusjbad, 250 ml

beltàbios Kamille Deo Spray, 100 ml kr 79 (kr 790 / l)
beltàbios Kamille dusjbad, 250 ml kr 89 (kr 356 / l)
Totalpris: kr 168
Beskrivelse

Denne økologiske deodoranten med ekstrakter av kamille og salvie samt økologisk aloe vera-saft, er ideal for å beskytte sensitiv hud mot ubehagelig lukt gjennom hele dagen.

Bruk:

  • Rist før bruk!
  • Spray på ren hud i armhulene.
Varenr.: BJO-ECO-BEL45260
Innhold: 100 ml
EAN: 8032649452607
Merke: beltàbios
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Deoer
Hudtype: Sensitiv hud
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Sertifikater: ICEA
Generelle merknader: Rist godt før bruk.
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Karton, Sprayflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Triethylcitrate, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Sorbitan Stearate, Sodium Lauroyl Glutamate, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[1], Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Cetearylalcohol, Glycerin, Potassium Sorbate, Lactic Acid

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: San.Eco.Vit. srl, Viale delle Industrie 5, 20881, Bernareggio (MB), Italia, www.sanecovit.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for beltàbios Kamille Deo Spray

4 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (75%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (25%)
1 stjerne
0 (0%)

4 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 4 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder