beltàbios Baby Duftvann, 125 ml

Friskt og lett!

kr 99 kr 110 -10%

(kr 792 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 125 ml

6 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For barn fra 6 måneder
  • Perfekt for varme sommerdager
  • Vegansk og testet for nikkellegeringsnivå

Kjøpes ofte sammen med Santé – naturally. Family Dusjgelé Økologisk Kokos & Vanilje, 950 ml

beltàbios Baby Duftvann, 125 ml kr 99 (kr 792 / l)
Santé – naturally. Family Dusjgelé Økologisk Kokos & Vanilje, 950 ml kr 135 (kr 142 / l)
Totalpris: kr 234
Beskrivelse

Dette duftende vannet er ideelt for å friske opp barnet ditt, spesielt på varme sommerdager. Det inneholder økologiske ekstrakter fra blomkarse, legestokkrose, ringblomst og kornblomst.

Bruk:

  • Rist godt før bruk!
  • Spray på kroppens hudoverflate og stryk inn til produktet er absorbert. Ikke bruk det på barn under seks måneder.

  • vegansk
  • testet for nikkel (
Varenr.: BJO-ECO-BEL45278
Innhold: 125 ml
EAN: 8032649452782
Merke: beltàbios
Produkttyper: Parfymer, Baby- og barnepleie
Egenskaper: Nikkeltestet, Vegan
Duftnoter: Balsamisk, Floral, Harpiksholdig
Sertifikater: ICEA, ICEA - Cosmos Natural
For hvem?: Baby
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Malva Sylvestris Leaf Extract[1], Centaurea Cyanus Extract[1], Althea Officinalis Root Extract[1], Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Parfum, Potassium Sorbate, Lactic Acid

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Om babyserien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: San.Eco.Vit. srl, Viale delle Industrie 5, 20881, Bernareggio (MB), Italia, www.sanecovit.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for beltàbios Baby Duftvann

5 anmeldelser på andre språk

3,8 av 5 stjerner
5 stjerner
4 (66%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (16%)
1 stjerne
1 (16%)

6 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 5 anmeldelser på et andre språk.