Babyton Baby & Kids Conditioner, 250 ml

Skånsom hårbalsam for de minste – pleie og enkel utredning

kr 98 kr 109 -10%

(kr 392 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

3 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For følsomt hår og hodebunn
  • Enklere å gre
  • Mykhet og glans
  • Naturlig sitrusduft
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med NeBiolina KIDS Shampoo Organic Oats, 200 ml

Babyton Baby & Kids Conditioner, 250 ml kr 98 (kr 392 / l)
NeBiolina KIDS Shampoo Organic Oats, 200 ml kr 70 (kr 350 / l)
Totalpris: kr 168
Beskrivelse

Den Baby & Kids Conditioner har en spesielt mild formel, beriket med Aloe Vera, soyaprotein og provitamin B5. Den pleier håret, gjør det enklere å gre ut og etterlater det mykt, smidig og med vakker glans. Barn vil elske den forfriskende, naturlige sitrusduften, mens foreldre vil sette pris på silkeaktig, flokefritt hår.

Fordeler:

  • for babyer og barn
  • særlig mild
  • Med Aloe Vera, soyaproteiner og provitamin B5
  • Smidighet og glans
  • enklere å gre
  • behagelig, naturlig sitrusduft

Bruk:

  • Påfør balsamen i rent, fuktig hår.
  • Massér forsiktig inn i håret og skyll deretter grundig.
  • Egnet for daglig bruk som en del av hårpleierutinen.
Varenr.: JNJ-BBT9085
Innhold: 250 ml
EAN: 8684375309085
Merke: Babyton
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie, Baby- og barnepleie
Hårtype: Følsomt hår, Følsom hodebunn
Egenskaper: Sulfatfri, Vegan
Duftnoter: Sitrusaktig
PAO: 12 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Pumpeflaske
For hvem?: Baby, Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Tocopherol (Vitamin E), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Squalane, Camellia Sinensis Leaf Oil, Cucumis Sativus (Cucumber) Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Chamomilla Recutita Flower Oil, Calendula Officinalis Flower Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Glycerin, Citrus Grandis (Pomelo) Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Potassium Sorbate

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Yukselis Ltd., 2537 St., 8, Umit Ave., 06810, Ankara, Tyrkia, www.baby-ton.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Babyton Baby & Kids Conditioner