Baby Anthyllis Skånsom rengjøringsgel for hender og bleieområdet pH 5,5, 300 ml

Perfekt for daglig bruk

kr 99

(kr 330 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 300 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 94 / stk.-5%
  • fra 3 bare kr 89 / stk.-10%
  • fra 6 bare kr 81 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv hud
  • Ideell for babyer og småbarn
  • Med aloe vera-saft

Kjøpes ofte sammen med Baby Anthyllis Kroppskrem, 100 ml

Baby Anthyllis Skånsom rengjøringsgel for hender og bleieområdet pH 5,5, 300 ml kr 99 (kr 330 / l)
Baby Anthyllis Kroppskrem, 100 ml kr 89 (kr 890 / l)
Totalpris: kr 188
Beskrivelse

Denne skånsomme rengjøringsgelen i en praktisk pumpeflaske fra Baby Anthyllis er ideell for daglig rens av hender og bleieområdet. Den milde formuleringen med økologisk kamilleekstrakt, økologisk risekstrakt og pleiende, fuktighetsgivende aloe vera-saft er nøye tilpasset den sensitive huden til babyer og småbarn.

Slik sørger du enkelt for en mild rensing og en myk og fin hudfølelse!

Varenr.: XBO-GP-BBAN002
Innhold: 300 ml
EAN: 8002849928943
Merke: Baby Anthyllis
Såpekonsistens: Flytende
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Såper, Baby- og barnepleie
Hudtype: For alle hudtyper, Sensitiv hud
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: ICEA - Cosmos Organic
PAO: 12 måneder
For hvem?: Baby
Bestanddeler (INCI)

Aqua[1], Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Caprylyl/Capryl Glucoside, Coco Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Oryza Sativa Extract[1], Parfum[1], Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Gluconate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Vanillin

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Pierpaoli srl, via Mattei 20, 60019, Senigallia (AN), Italia, www.pierpaoli.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Baby Anthyllis Skånsom rengjøringsgel for hender og bleieområdet pH 5,5

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder