Baby Anthyllis Kroppskrem, 100 ml

Perfekt pleie for de minste

kr 84 kr 94 -11%

(kr 840 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Ideal ved tørr hud
  • Med økologiske kamille- og rissekstrakter
  • Nærende og pleiende

Kjøpes ofte sammen med Baby Anthyllis Skånsom rengjøringsgel for hender og bleieområdet pH 5,5, 300 ml

Baby Anthyllis Kroppskrem, 100 ml kr 84 (kr 840 / l)
Baby Anthyllis Skånsom rengjøringsgel for hender og bleieområdet pH 5,5, 300 ml kr 89 (kr 297 / l)
Totalpris: kr 173
Beskrivelse

Denne kroppskremen fra Baby Anthyllis inneholder ikke bare økologiske kamille- og rissekstrakter, men også pleiende vegetabilsk glyserin, nærende økologisk solsikkeolje og økologisk shea- samt kakaosmør.
Grunnet sin naturlige, rike formulering er kroppskremen ideell for sensitiv, tørr hud, som den tilfører verdifull fuktighet og pleie - perfekt for babyer og småbarn!

Anvendelse:
Påfør kremen på kroppen og masser den forsiktig inn i huden.

Varenr.: XBO-GP-BBAN011
Innhold: 100 ml
EAN: 8002849928950
Merke: Baby Anthyllis
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Kroppspleie, Baby- og barnepleie
Hudtype: For alle hudtyper, Sensitiv hud, Tørr hud
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 12 måneder
For hvem?: Baby
Bestanddeler (INCI)

Aqua[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate, Glycerin, Hydrolyzed Oat Protein, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Saccharide Isomerate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Glyceryl Oleate, Squalen, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Theobroma Cocoa Seed Butter[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Tocopherol (Vitamin E), Beta-Sitosterol, Oryza Sativa Extract[1], Biosaccharide Gum-1, Parfum[1], Lactic Acid, Glyceryl Caprylate, Sodium Gluconate, Xanthan Gum, Citric Acid, Sodium Citrate, Propandiol, Gluconic Acid, Tartaric Acid, Sodium Hydroxyde, Potassium Sorbate, Sodium Levulinate, Sodium Benzoate, Vanillin, P-Anisic Acid

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Pierpaoli srl, via Mattei 20, 60019, Senigallia (AN), Italia, www.pierpaoli.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Baby Anthyllis Kroppskrem