Ayluna Harmoniserende badeskum med rosenduft, 400 ml

Tid for avslapning

kr 170 kr 189 -10%

(kr 425 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 400 ml

2 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Rik skum
  • Blomstrende rosenduft

Kjøpes ofte sammen med Ayluna Forfriskende badeskum Citrusglede, 400 ml

Ayluna Harmoniserende badeskum med rosenduft, 400 ml kr 170 (kr 425 / l)
Ayluna Forfriskende badeskum Citrusglede, 400 ml kr 170 (kr 425 / l)
Totalpris: kr 340
Beskrivelse

Med det delikate badeskummet fra Ayluna kan du ta deg litt tid for selvpleie, lene deg tilbake, slappe av og nyte. Badeproduktet skaper et rikt, mykt skum som pleier huden og omslutter deg med den blomstrende duften av ekte damascenerrose.

Varenr.: AYL-12130
Innhold: 400 ml
EAN: 4260512462499
Merke: Ayluna
Produkttyper: Badeprodukter
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Halal, Unisex, Vegan
Duftnoter: Rose
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Rosa Damascena Flower Water[1], Glycerin, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Inulin, Polyglyceryl -10 Laurate, Glyceryl Oleate, Sodium Pca, Betaine, Lactic Acid, Maris Sal, Citricacid, Phytic Acid, Sodium Levulinate, Levulinic Acid, Parfum, Linalool, Geraniol, Citronellal, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Ayluna Naturkosmetik GmbH, Fluthamelstr. 1, 31789, Hameln, Tyskland, info@ayluna.de, www.ayluna.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Ayluna Harmoniserende badeskum med rosenduft

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (66%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
1 (33%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger