Ayluna Blomsterglans sjampo, 50 ml

Med økologisk rose

kr 36 kr 40 -10%

(kr 720 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 50 ml

9 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 32 / stk.-20%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Ideell for daglig hårvask
  • Med mild duft av rose
  • Gir silkemyk glans

Kjøpes ofte sammen med Ayluna Sjampo Blomsterhage, 50 ml

Ayluna Blomsterglans sjampo, 50 ml kr 36 (kr 720 / l)
Ayluna Sjampo Blomsterhage, 50 ml kr 36 (kr 720 / l)
Totalpris: kr 72
Beskrivelse

Denne milde sjampoen med duft av roser gir enhver hårtype silkemyk friskhet dag etter dag. Den renser skånsomt uten å tørke ut. Den finporede, sanselige skummen er fri for silikon, parafiner samt syntetiske duft- og fargestoffer.

Varenr.: AYL-11051
Innhold: 50 ml
EAN: 4260512462253
Merke: Ayluna
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Halal, Vegan
Duftnoter: Rose
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Water[1], Lauryl Glucoside, Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Sodium Cocoyl Glutamat, Disodium Cocoyl Glutamate, Rosa Damascena Flower Water[1], Glyceryl Oleate, Inulin, Betaine, Arginine Ferulate, Pca Ethyl Cocoyl Arginate, Glycerin, Lactic Acid, Phytic Acid, Pca Glyceryl Oleate, Parfum, Maris Sal, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Linalool, Limonene

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Ayluna Naturkosmetik GmbH, Fluthamelstr. 1, 31789, Hameln, Tyskland, info@ayluna.de, www.ayluna.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Ayluna Blomsterglans sjampo

2 anmeldelser på andre språk

3,7 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (16%)
4 stjerner
3 (50%)
3 stjerner
1 (16%)
2 stjerner
1 (16%)
1 stjerne
0 (0%)

6 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.