Ayluna Balsam for hår - Magisk Frukt, 250 ml

Med økologisk granateple

kr 149 kr 166 -10%

(kr 596 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

5 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Kremaktig-lett
  • Nærer utmattet hår
  • Med arganolje

Kjøpes ofte sammen med Ayluna Shampoo Zauberfrukt, 250 ml

Ayluna Balsam for hår - Magisk Frukt, 250 ml kr 149 (kr 596 / l)
Ayluna Shampoo Zauberfrukt, 250 ml kr 129 (kr 516 / l)
Totalpris: kr 278
Beskrivelse

Kremaktig-lett balsam med fine ingredienser og tradisjonelle plantebaserte stoffer. Arganolje gir intensiv, dyptgående fuktighet, mens granateple fruktvann nærer hver enkelt hårstrå. Denne kombinasjonen gir vedvarende beskyttelse for hårfargen og gir håret en vakker glans.

Egenskaper:

  • 100 % naturlige ingredienser
  • uten silikoner / paraffiner
  • uten syntetiske duft- og fargestoffer
  • fruktig og behagelig duft

Bruk: Påfør i fuktig hår etter hårvask, la virke kort og skyll ut.

Varenr.: AYL-11100
Innhold: 250 ml
EAN: 4260512463007
Merke: Ayluna
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: For alle hårtyper, Slitt hår
Egenskaper: Halal, Vegan
Duftnoter: Fruktig, Søt
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Punica Granatum Fruit Water[1], Arctium Lappa (Burdock) Root Extract[1], Glyceryl Citrate/Lactate/Linoleate/Oleate, Behenylalkohol, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Betaine, Inulin, Isoamyl Laurate, Xanthan Gum, Glycerin Soja Oil[1], Arginine Ferulate, Sodium Cetearyl Sulfate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Parfum, Citricacid, Pca Ethyl Cocoyl Arginate, Pca Glyceryl Oleate, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Ayluna Naturkosmetik GmbH, Fluthamelstr. 1, 31789, Hameln, Tyskland, info@ayluna.de, www.ayluna.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Ayluna Balsam for hår - Magisk Frukt

5 anmeldelser på andre språk

3,7 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (30%)
4 stjerner
3 (30%)
3 stjerner
3 (30%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
1 (10%)

10 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 5 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder