Avril Tørr kroppsolje, 200 ml

Nærende & velgjørende oljeblanding med økologisk arganolje

kr 150 kr 167 -10%

(kr 750 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

9 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Intensiv pleie
  • Også egnet som massasjeolje

Kjøpes ofte sammen med Avril Body Scrub, 200 ml

Avril Tørr kroppsolje, 200 ml kr 150 (kr 750 / l)
Avril Body Scrub, 200 ml kr 90 (kr 450 / l)
Totalpris: kr 240
Beskrivelse

Huden din føles stram? Påfør denne tørre oljen sjenerøst på huden og unne deg selv litt pleie. Formuleringen inneholder økologiske oljer fra Sacha Inchi, argan, kokos og jojoba, som gir intensiv næring til huden og etterlater den myk.

Bruk: Bruk etter dusj eller bad, helst på fuktig hud og massér inn til den er absorbert.

Varenr.: AVR-1723
Innhold: 200 ml
EAN: 3662217017232
Merke: Avril
Konsistens/administrasjonsform: Olje
Produkttyper: Hudpleieoljer
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - Cosmos Organic
Bestanddeler (INCI)

Coco Caprylate/Caprate, Octyldodecanol, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Plukenetia Volubilis (Inca Inchi) Seed Oil[1], Parfum, Limonene, Linalool, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Citronellal, Eugenol, Geraniol

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: MICROCOSME SAS, 25 avenue Jean Perrin, 59910, Bondues, Frankrike, www.avril-beaute.fr

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Avril Tørr kroppsolje

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering