Avril MEN 3in1 Shower Shampoo, 500 ml

Frisk rengjøring med økologisk aloe vera og bøkeknopper

kr 78

(kr 156 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For ansikt, hår og kropp
  • Såpefri og pH-nøytral
  • Frisk, toniserende duft

Kjøpes ofte sammen med Avril Body & Face Cream, 200 ml

Avril MEN 3in1 Shower Shampoo, 500 ml kr 78 (kr 156 / l)
Avril Body & Face Cream, 200 ml kr 100 (kr 500 / l)
Totalpris: kr 178
Beskrivelse

3in1-rengjøringen for menn er spesielt praktisk – den kan brukes til ansikt, hår og kropp og har en pH-nøytral formel. Dens sammensetning inneholder økologisk aloe vera og bøkeknoppekstrakter, som gir pleiende egenskaper. Den toniserende, friske duften gir en vitaliserende start på dagen.

Varenr.: AVR-1630
Innhold: 500 ml
EAN: 3662217016303
Merke: Avril
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Herrepleie, 2-i-1 sjampo og dusjgel, Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Frisk
Sertifikater: ECOCERT
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Spiraea Ulmaria Flower Water[1], Glycerin, Sodium Chloride, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Fagus Sylvatica Bud Extract[1], Glyceryl Oleate, Coco Glucoside, Parfum, Benzyl Alcohol, Tocopherol (Vitamin E), Glycerin Soja Oil, Citricacid, Coconut Alcohol, Sodium Sulfate, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Limonene

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: MICROCOSME SAS, 25 avenue Jean Perrin, 59910, Bondues, Frankrike, www.avril-beaute.fr

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Avril Shower Shampoo Men

2,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
1 (50%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
1 (50%)

2 vurderinger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder