Avril Sheasmør, 230 ml

Rik pleie fra topp til tå

kr 190 kr 212 -10%

(kr 826 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 230 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørr hud og hår
  • Uraffinert og kaldpresset
  • Nærende og mykgjørende

Kjøpes ofte sammen med Avril Famille Neutral Cream, 200 ml

Avril Sheasmør, 230 ml kr 190 (kr 826 / l)
Avril Famille Neutral Cream, 200 ml kr 90 (kr 450 / l)
Totalpris: kr 280
Beskrivelse

Sheasmør er verdsatt for sine nærende og mykgjørende egenskaper, og er ideelt for tørr hud og hår. Sheasmøret fra Avril er uraffinert for å bevare alle de kostbare pleiende egenskapene. Det kan brukes i ansiktet, på kroppen og i håret, og passer for hjemmelaget kosmetikk.

Bruk:

  • Varm litt sheasmør mellom hendene og massér det deretter inn i ansiktet eller kroppen.
  • For håret, arbeid smøret inn i lengdene, men unngå hodebunnen.
  • Oppbevares tørt og svalt.
Varenr.: AVR-1187
Innhold: 230 ml
EAN: 3662217011872
Merke: Avril
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: Tørr hud
Hårtype: Tørt hår
Egenskaper: Alkoholfri, Uparfymert, Vegan
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Organic
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Krukke
Bestanddeler (INCI)

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: MICROCOSME SAS, 25 avenue Jean Perrin, 59910, Bondues, Frankrike, www.avril-beaute.fr

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Avril Sheasmør

2 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
4 (66%)
4 stjerner
1 (16%)
3 stjerner
1 (16%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

6 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder