Avril Lavendel Blomster Vann, 200 ml

Gir en strålende hudtone

kr 59 kr 66 -11%

(kr 295 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For normal og fet hud
  • Oppfriskende egenskaper
  • Sammentrekkende og klargjørende

Kjøpes ofte sammen med Avril Roseblomstervann, 200 ml

Avril Lavendel Blomster Vann, 200 ml kr 59 (kr 295 / l)
Avril Roseblomstervann, 200 ml kr 90 (kr 450 / l)
Totalpris: kr 149
Beskrivelse

Lavendel-hydrolatet fra Avril tilbyr sammentrekkende og klargjørende egenskaper og frisker opp huden din både morgen og kveld.

Påføring:

  • Påfør morgen og kveld etter ansiktsrens, eller spray direkte på ansiktet.
  • Ikke skyll av.

Tips: For en ekstra oppfriskende effekt, oppbevar produktet i kjøleskapet.

Varenr.: AVR-1265
Innhold: 200 ml
EAN: 3662217012657
Merke: Avril
Highlights: ⚡Mega-tilbud
Planteslag: Lavendel
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Blomsterhydrolater
Hudtype: Fet hud, Normal hud
Egenskaper: Alkoholfri, Unisex, Vegan
Duftnoter: Lavendel
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - Cosmos Organic
PAO: 9 måneder
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann., Ikke svelg / drikk, Oppbevar produktet trygt og utilgjengelig for barn
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Sprayflaske
Bestanddeler (INCI)

Lavanda Angustifolia Flower Water[1], Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Aqua, Benzyl Alcohol, Cumarin, Geraniol, Limonene, Linalool

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: MICROCOSME SAS, 25 avenue Jean Perrin, 59910, Bondues, Frankrike, www.avril-beaute.fr

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Avril Lavendel Blomster Vann

4 anmeldelser på andre språk

3,8 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (33%)
4 stjerner
4 (44%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (11%)
1 stjerne
1 (11%)

9 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 4 anmeldelser på et andre språk.