Avril Body Scrub Betesukker & Epletrester, 200 ml

Herlig duftende kroppsskrubb med granitatekstur

kr 99 kr 111 -11%

(kr 495 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For normal hud
  • Enkel å bruke
  • Med Tiaré-noter

Kjøpes ofte sammen med Avril Dusjgelé Lemon Zest, 500 ml

Avril Body Scrub Betesukker & Epletrester, 200 ml kr 99 (kr 495 / l)
Avril Dusjgelé Lemon Zest, 500 ml kr 49 (kr 98 / l)
Totalpris: kr 148
Beskrivelse

Dette duftende kroppsskrubben er svært enkel å bruke og overbeviser med sine utvalgte ingredienser: rødbetsukker, eplepulpe og solsikkeolje, avrundet med den uimotståelige duften av tiaréblomster. Slik glattes huden naturlig og frigjøres fra døde hudceller.

Bruksanvisning:

  • Ta ønsket mengde.
  • Påfør på ren, tørr eller fuktig hud og massere forsiktig med sirkelbevegelser.
  • Skyll deretter grundig med varmt vann.
  • Fjern overflødig produkt med en klut eller dusjsvamp.
Varenr.: AVR-1801
Innhold: 200 ml
EAN: 3662217018017
Merke: Avril
Peelingtype: Mekanisk peeling
Produkttyper: Kroppsskrubb
Hudtype: Normal hud
Bestanddeler (INCI)

Sucrose[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Hydrated Silica, Polyglyceryl 4 Oleate, Pyrus Malus Fiber, Parfum, Tocopherol (Vitamin E)

  1. ingredienser fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: MICROCOSME SAS, 25 avenue Jean Perrin, 59910, Bondues, Frankrike, www.avril-beaute.fr

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Avril Body Scrub Betesukker & Epletrester