Avril Anti-flass sjampo, 250 ml

Støtter og renser hodebunnen dypt!

kr 66

(kr 264 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

6 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 62 / stk.-6%
  • fra 3 bare kr 59 / stk.-11%
  • fra 6 bare kr 54 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Ved flass
  • Skånsom klargjøring
  • Med balanserende egenskaper

Kjøpes ofte sammen med Avril Dusjgelé Lemon Zest, 500 ml

Avril Anti-flass sjampo, 250 ml kr 66 (kr 264 / l)
Avril Dusjgelé Lemon Zest, 500 ml kr 55 (kr 110 / l)
Totalpris: kr 121
Beskrivelse

Si stopp til flass med denne sjampoen fra Avril! Den spesielt milde formelen er rik på ekstrakter av peppermynte, lavendel, rosmarin samt økologisk Aloe Vera, og gjenoppretter balansen i hodebunnen, samtidig som den tilbyr klargjørende egenskaper.

Tips:

  • Vask håret ditt forsiktig - unngå å gni og skrubbe.
  • Ha lengre intervaller mellom hårvaskene.
  • Unngå å klø på hodebunnen.
  • Forsøk å finne balansen: Stress er ofte en utløsende faktor for flass.

Merk: Inneholder essensielle oljer - ikke egnet for gravide.

Varenr.: AVR-2115
Innhold: 250 ml
EAN: 3662217021154
Merke: Avril
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Flassende hår
Egenskaper: Etterfyllbar, Refill – påfyllspose, Sulfatfri, Unisex, Vegan
Duftnoter: Frisk
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Organic
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann.
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Mentha Piperita (Peppermint) Extract[1], Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Caprylyl/Capryl Glucoside, Glycerin, Juniperus Oxycedrus Wood Oil[1], Ziziphus Joazeiro Bark Extract, Lavandula Angustifolia Oil[1], Menthol[1], Inulin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Propandiol, Sclerotium Gum, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Parfum, Beta-Caryophyllene, Citrus Lemon Peel Oil, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate

  1. ingredienser fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: MICROCOSME SAS, 25 avenue Jean Perrin, 59910, Bondues, Frankrike, www.avril-beaute.fr

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Avril Anti-flass sjampo

10 anmeldelser på andre språk

3,8 av 5 stjerner
5 stjerner
5 (33%)
4 stjerner
6 (40%)
3 stjerner
1 (6%)
2 stjerner
2 (13%)
1 stjerne
1 (6%)

15 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 10 anmeldelser på et andre språk.