Aurea Aloe Pure Jelly, 200 ml

Rent Aloe Vera-gel for din pleie

kr 180 kr 200 -10%

(kr 900 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Fuktighetsgivende
  • Rik på polysakkarider

Kjøpes ofte sammen med La Saponaria DIY "Cream", 250 ml

Aurea Aloe Pure Jelly, 200 ml kr 180 (kr 900 / l)
La Saponaria DIY "Cream", 250 ml kr 108 (kr 432 / l)
Totalpris: kr 288
Beskrivelse

Aloe Pure Jelly er en fuktighetsgivende gel som består av 98% uraffinert Aloe Vera. Forsterket med et naturlig fortykningsmiddel, er denne gelen naturlig rik på polysakkarider som spiller en viktig rolle i å opprettholde en fungerende celles struktur. Den tilbyr også nærende og reparerende egenskaper som er ideelle blant annet for arrpleie.

Bruk: Påfør Aloe Pure Jelly flere ganger daglig på huden etter behov.

Varenr.: XDK-PRO-1840045
Innhold: 200 ml
EAN: 5425001845347
Merke: Aurea
Konsistens/administrasjonsform: Gel
Bruk solbeskyttelse: Hår
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex, Uparfymert, Vegan
Sertifikater: Cosmébio, ECOCERT
Emballasjetype: Airless-dispenser
Bestanddeler (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Gel[1], Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Lactic Acid

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Om Airless-systemet
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Aurea Aloe Pure Jelly

13 anmeldelser på andre språk

3,8 av 5 stjerner
5 stjerner
12 (50%)
4 stjerner
3 (12%)
3 stjerner
3 (12%)
2 stjerner
3 (12%)
1 stjerne
3 (12%)

24 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 13 anmeldelser på et andre språk.